Poznaj Okolicę


Daj Się Zaskoczyć! Odkryj Atrakcje Złotego Stoku

Zwiedzanie Kopalni Złota

Kopalnia Złota w Złotym Stoku to turystyczna atrakcja Kotliny Kłodzkiej.

Zapraszamy do zwiedzania podziemnej trasy turystycznej. Zobacz podziemny wodospad, wciel się w rolę poszukiwacza złota oraz zostań uczestnikiem podziemnego spływu.

Dowiedz Się Więcej

Średniowieczny Park Techniki

Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku narodził się z marzeń pewnego pasjonata, aby przybliżyć turystom historię średniowiecznych urządzeń.

Czytaj Więcej

Dla Miłośników Przyrody

Wszyscy miłośnicy spacerów po lesie znajdą u nas to, czego szukali. Złoty Jar położony w wąwozie w środku lasu to miejsce idealne dla fanów leśnych plonów.

Okoliczne lasy obfitują w grzyby, maliny oraz poziomki. Do dyspozycji gości udostępniamy suszarkę do grzybów.

Zarezerwuj Pokój

Skorzystaj ze wszystkich atrakcji Złotego Stoku! Uzupełnij formularz, a na pewno się do Ciebie odezwiemy.

Do Formularza

Śniadania w Złotym Jarze

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Menu może ulegać niewielkim zmianom w zależności od dnia i pomysłu, a wszystko po to, aby śniadania nie były monotonne zwłaszcza dla klientów pozostających z nami kilka dni.

Grill / Ognisko

W Złotym Jarze mamy wyznaczone miejsca do grillowania lub organizowania ognisk. Miejsca te są zlokalizowane w pobliżu drewnianych altanek, gdzie można wygodnie siąść z rodziną lub przyjaciółmi.

Paintaball i Lasertag

Naszym gościom i nie tylko oferujemy także gry paintballowe oraz Laser Tag, czyli paintball bezkulkowy. Gry odbywają się w Złotym Stoku, choć na życzenie klienta także we wskazanym miejscu.

Gry paintballa elektrycznego możemy zorganizować w każdym miejscu gdyż jest to paintball bez kulek. Ciekawą formą Laser Tag jest gra w podziemiach Kopalni Złota w Złoty Stoku.

Sprawdź Ofertę