Jedź, zwiedzaj, odpoczywaj

Zobacz, jakie atrakcje oferuje Złoty Stok

Nasze rekomendacje

Planując przyjazd sprawdźcie, jakie atrakcje oferuje pobliska okolica.
Dowiedz się, co robić, co zobaczyć oraz co zjeść
podczas magicznego pobytu w Złotym Jarze.

Dla miłośników przyrody

Wszyscy miłośnicy spacerów po lesie znajda u nas to czego szukali. Złoty Jar położony w wąwozie w środku lasu to miejsce idealne dla fanów leśnych plonów. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, maliny oraz poziomki. Do dyspozycji gości udostępniamy suszarkę do grzybów.

Paintball i Lasertag

Naszym gościom i nie tylko oferujemy także gry paintballowe oraz Laser Tag czyli paintball bezkulkowy. Gry odbywają się w Złotym Stoku choć na życzenie klienta także we wskazanym miejscu. Gry paintballa elektrycznego możemy zorganizować w każdym miejscu gdyż jest to paintball bez kulek. Ciekawa formą Laser Tag jest gra w podziemiach Kopalni Złota w Złoty Stoku.

Zarezerwuj u nas pobyt i ciesz się atrakcjami naszej okolicy!
Zarezerwuj pokój

Zwiedzanie Kopalni Złota

Kopalnia Złota w Złotym Stoku to turystyczna atrakcja Kotliny Kłodzkiej. Zapraszamy do zwiedzania podziemnej trasy turystycznej. Zobacz podziemny wodospad, wciel się w rolę poszukiwacza złota oraz zostań uczestnikiem podziemnego spływu.

Średniowieczny Park Techniki

Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku narodził się z marzeń pewnego pasjonata, aby przybliżyć turystom historię średniowiecznych urządzeń.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat atrakcji Złotego Stoku?
Kontakt

Śniadania w Złotym Jarze

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu. Menu może ulegać niewielkim zmianom w zależności od dnia i pomysłu a wszystko po to aby śniadania nie były monotonne zwłaszcza dla klientów pozostających z nami kilka dni.

Grill / Ognisko

W Złotym Jarze mamy wyznaczone miejsca do grillowania lub ogarnizowania ognisk. Miejsca te są zlokalizowane w pobliżu drewnianych altanek, gdzie można wygodnie siąść z rodziną lub przyjaciółmi.

Karczma w Starej Kuźni

Karczma „Stara Kuźnia” jest skryta między tajemniczymi wyrobiskami dawnych szybów i sztolni Kopalni Złota w Złotym Stoku. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania, a grono naszych stałych bywalców ciągle rośnie.

Bądźmy w kontakcie

W razie jakichkolwiek pytań, pisz śmiało do nas. Z chęcią odpowiemy na każde z nich!

Kontakt mailowy

Napisz do nas maila na adres zlotyjar@folkmore.pl

Kontakt telefoniczny

Masz parę pytań? Zadzwoń: tel:74-817-51-78

Odwiedź nas osobiście

ul. Złota 24, Złoty Stok